Майстер-клас з виготовлення сувеніру з солоного тіста "Вареник" та браслету "Шамбала" для вихованців гуртка "Юні умільці".
Керівник Галина Голубова.
Відеопрезентації для вихованців гуртка "Дебати".
Керівник Марина Масютіна.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Майстер-класи від гуртків "Студія текстилю" та "Художня вишивка"
Керівник Олена Хандан.
 
 
​​​​
Майстер-клас "Великодня листівка" від майстерні "КлубОк".
Керівник Олена Тютюнникова.
Навчаємось співати пісню про ЦДЮТ разом з ансамблем "Полум'я".
Керівник Олена Демченко.
Фрагмент занняття для вихованців анс. "Сонечко".
Керівники: Олена Шинкарено та Ірина Рибас.
Заняття для вихованців гуртка "Цікава інформатика".
Керівник Вікторія Дем'яненко-Мамонова
Шахові вправи для вихованців гуртка "Біла тура".
Керівник гуртка Ірина Дибцева.
Математичні загадки для вихованців гуртка "Ерудит".
Керівник гуртка Ірина Дибцева.
Урок польської мови "Свята".
Керівник гуртка "Говоримо польською" Дар'я Юдіна.
Відеолекція для вихованців колективу "Оркестр народних інструментів" та ВІА.
Керівник Іван Демченко.
Відеолекція для вихованців колективу "Оркестр народних інструментів" та ВІА.
Керівник Олена Петруненко.
Урок з англійської для вихованців гуртка "Говоримо англійською"
Керівник Тетяна Єфімова.
Урок з німецької мови для вихованців гуртка "Говоримо німецькою"
Керівник Єлизавета Євстаф'єва.
Фрагменти занять для вихованців майстерні театру та кіно "16/4"
Керівники: Олена Лагошина, Ольга Рогозна, Ольга Маковей, Вікторія Тернова
Майстер-класи для вихованців студії "Веселка"
Керівник Тетяна Руднєва.
Майстер-клас "Акварельний живопис" для вихованців студії "Фантазія"
Керівник Ангеліна Пєркова.
Заняття  гуртка "Happy English".
Керівник Ірина Рубцова.
Заняття студії "Природа і творчість".
Керівники Ірина та Галина Паломар.
Заняття гуртка "Говоримо англійською" філії "Дружба"
Керівник Олена Бойнова
Тренування в домашніх умовах для вихованців
гуртка "Спортивний майданчик" філії "Дружба"
Керівник Наталя Олійник
Заняття гуртка "Юний дизайнер"
Керівник Сергій Паломар
Арт-терапія від "Психологічних студій"
Керівники: Людмила Кашкарьова, Тетяна Кулікова
Заняття з бальної хореографії від анс. бального танцю "Натхнення"
Керівники: Лариса та Наталя Ходикіни
Майстер-клас з крою та шиття великоднього сувену від гуртка "Креативний дизайнер"
Керівник Олена Бойко
Заняття з Фізики для вихованців гуртків "Радіоелектроніка" та "Основи науково-дослідницької діяльності"
Керівник Сергій Сімченко
Знайомство с театральним мистецтвом від театральної студії "Дружба" філії ЦДЮТ
Керівник Лариса Іванова
Заняття для вихованців студії дитячо-юнацької журналістики "Юн-прес"
Керівник Анжеліка Бабич

Наш телефон:

(06153) 3-64-46

Наша адреса:

71118, Україна,

м. Бердянськ,

пр. Праці, 24/56

Ми у соцмережах:

  • Facebook Социальной Иконка
  • https://www.youtube.com/user/Frolov5
  • Instagram