Наші педагоги

Ансамбль народного танцю "Марлен"
Мартиненко
Олена Володимирівна
 
Керівник гуртка "Ансамбль народного танцю "МарЛен",
методист, кандидат педагогічних наук,
Заслужений працівник культури України
Тараненко
Юлія Петрівна
 
Керівник гуртка "Ансамбль народного танцю "МарЛен",
методист, кандидат педагогічних  наук
Свеженець
Вікторія Миколаївна
 
Керівник гуртка "Ансамбль народного танцю "МарЛен"
Павленко
Руслан Валентинович
 
Керівник гуртка "Ансамбль народного танцю "МарЛен"
Ярошенко
Юлія Володимирівна
 
Керівник гуртка "Ансамбль народного танцю "МарЛен"
Хореографічний ансамбль "Сонечко"
Шинкаренко
Олена Геннадіївна
 
Керівник гуртка "Хореографічний ансамбль "Сонечко"
Рибас
Ірина Павлівна
 
Керівник гуртка "Хореографічний ансамбль "Сонечко"
            Зразковий художній колектив
"Ансамбль бального танцю "Натхнення""
Ходикіна
Лариса Миколаївна
 
Керівник Зразкового художнього колективу "Ансамбль бального танцю "Натхнення"
Ходикіна
Наталя Іванівна
 
Керівник Зразкового художнього колективу "Ансамбль бального танцю "Натхнення"
Народний художній колектив
"Майстерня театру та кіно 16/4"
Терещенко
Вікторія Вікторівна
 
Керівник гуртка "Народний художній колектив "Майстерня театру та кіно 16/4"
Рогозна
Ольга Володимирівна
 
Педагог з вокалу Народного художнього колективу "Майстерня театру та кіно 16/4"
Лагошина
Олена Григорівна
 
Керівник гуртка "Народний художній колектив "Майстерня театру та кіно 16/4"
Цимбалюк
Галина Петрівна
Педагог з хореографії Народного художнього колективу "Майстерня театру та кіно 16/4"
Театральний гурток
Іванова
Лариса Григорівна
 
Керівник Театрального студії
Зразковий художній колектив
"Оркестр народних інструментів"
Демченко
Іван Іванович
 
Керівник гуртка "Школа інструментальної музики ВІА", "Зразковий художній колектив "Оркестр народних інструментів"
Петруненко
Олена Вікторівна
 
Керівник гуртка "Школа інструментальної музики. Школа гітаристів", "Зразковий художній колектив "Оркестр народних інструментів"
Глущенко
Оксана Олександрівна
 
Керівник гуртка "Веселі нотки"
Демченко
Олена Миколаївна
 
Керівник гуртка "Вокально-хоровий колектив ансамблю пісні "Полум'я"
Паломар
Ірина Валентинівна
Керівник  Зразкового художнього колективу
"Природа і творчість"
Паломар
Сергій Георгійович
Керівник гуртків "Юний дизайнер",
"Технічний дизайн"
Голубова
Галина Вікторівна
Керівник Зразкового художнього колективу "Юні умільці"
 
Бойко Олена Миколаївна
 
Керівник гуртка "Креативний дизайнер"
Хандан
Олена Володимирівна
 
Керівник гуртка
"Текстильна майстерня"
Тютюнникова
Олена Олексіївна
 
Керівник Зразкового художнього колективу"КлубОк",
методист
Перкова
Ангеліна Юріївна
Керівник Зразкового художнього колективу "Образотворча студія "Фантазія"
Руднєва
Тетяна Віталіївна
 
Керівник гуртка "Майстерня "Веселка"
Скоробогатова
Ірина Василівна
Керівник гуртків "Містечко майстрів", "Майстерня розваг"

Наш телефон:

(06153) 3-64-46

Наша адреса:

71118, Україна,

м. Бердянськ,

пр. Праці, 24/56

Ми у соцмережах:

  • Facebook Социальной Иконка
  • https://www.youtube.com/user/Frolov5
  • Instagram